Nokia 8 Sonunda Türkiye’de

Nokia 8 Sonunda Türkiye’de

Nokia bir süredir merakla beklenen ve herkesin biran önce almak istediği yeni modeli Nokia 8'i Ekim ayı içerisinde satışa çıkaracağını duyurarak fiyatının ise 3299 TL olduğunu açıklayarak büyük bir yankı uyandırdı.

50
0
PAYLAŞ

Nokia bir süredir merakla beklenen ve herkesin biran önce almak istediği yeni modeli Nokia 8’i Ekim ayı içerisinde satışa çıkaracağını duyurarak fiyatının ise 3299 TL olduğunu açıklayarak büyük bir yankı uyandırdı.

Nokia 8 bir süredir ürünü hakkında çeşitli sızdırma haberler çıkarmakta ve sonucunda kullanıcılar tarafından büyük bir hayal oluşmasını sağlamıştı. Birçok meraklı teknoloji sever tarafından takip edilen Nokia 8 ZEISS lensi kullanarak mükemmel bir iş çıkarmış.

Lens sayesinde Çift Görüş özelliğini kullanabilecek ve tam anlamıyla gerçek zamanlı canlı aktarım yapabilmeniz mümkün olacak. Bu şekilde aynı anda hikayenin hem kendiniz hem de izlediğini hikayesini anlatma şansı yakalamış olacaksınız.

Dünya üzerine çıkan tüm telefonlara bakıldığında ilk kez 3 farklı özelliğin bir Android telefonda bir araya geldiği ve ilk kez kullanıldığı göze çarpıyor. Bugüne kadar kullanılmış ve en gelişmiş alüminyum kasa tasarımına sahip olan Nokia 8 tam anlamıyla bir amiral gemisi hatta amiral gemilerinin amirali olmuş diyebiliriz.

Yeni model selfie’den çok bothie’ye önem vermiş ve çift görüş sistemi sayesinde hikayenin tamamını yayınlama şansını size sunmuş. Tek bir dokunuş ile ilk canlı aktarım becerisi dünya üzerine bu model ile bizlere sunulmuş oldu.

Ülkemize ve teknoloji alemine getirdiği bir diğer ilk ise Nokia OZO ile birlikte ses özelliğinin en üst noktaya çıkabilmesi. OZO 360 derece ses kalitesi ile birlikte tamamen size özgü bir ses deneyimi sunuyor olacak. Bunun yanında ise Snapdragon 835 işlemcisine sahip olan model Android’in en saflaştırılmış ve güvenli halini size sunuyor olacak.

Aksesuar tarafında ise ciddi anlamda ses getirecek görünüyor. Öncelikle aktif kablosuz kulaklıkları ile birlikte mükemmel bir ses deneyimi sizi bekliyor olacak. Taşınabilir hoparlör, araç şarjı, değişik kasa ve koruyucular da aksesuar setinin içinde bulunacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK