iPhone 8 Satışa Çıktı

iPhone 8 Satışa Çıktı

Apple tarafından 12 Eylülde tanıtımı yapılan ve 1 yıldır merak konusu olan iPhone'nun yeni modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus satışa çıkarıldı.

27
0
PAYLAŞ

Apple tarafından 12 Eylülde tanıtımı yapılan ve 1 yıldır merak konusu olan iPhone’nun yeni modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus satışa çıkarıldı.

Avustralya, Çin, Japonya, Singapur, Tayland’ta başlayan satışlar için Apple Store’lar tabiri yerindeyse işgal altına alındı. Meraklılar bir gece önceden mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşturdular. Hatta birçok Apple müşterisi bir kamp havasında uyku tulumu, açılır kapanır koltuk gibi aksesuarlarını yanlarında getirdiler.

Kamp kuran müşteriler iPhone’u ilk kez almak için birbirleriyle yarıştılar. Yetkililer ise böyle durumların geçen senelerde de yaşandığını bildiği için önlemler almışlardı. Sıra karmaşası çıkmaması adına dükkanların önlerine tek sıra gelecek şekilde ip geren firma sahipleri olası kargaşalarında önüne geçmiş oldu.

Uzun bir süre sırada bekledikten sonra telefonlarına kavuşan müşteriler sevinç gösterilerinde bulundu. Birçok müşterinin ise telefonlardan 2-3 tane aynı anda aldığı göründü. Fiyatın müşteriler üzerinde bir etkisinin olmadığı görünürken Apple’ın tanıtım sırasında yaşadığı çeşitli aksaklıkların modeller üzerinde revize edilip mi gönderildiği ise soru işareti olarak kaldı. Modelleri satın alanlar yakın bir zaman içinde bu konuda paylaşımlarda bulunacaklardır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK