Honor 7X Geliyor

Honor 7X Geliyor

Huawei'nin alt firmalarından biri olan Honor yeni modelinin üretimini tamamlayarak daha piyasaya çıkmadan önce soktuğu testler ile birlikte birçok bilgiyi paylaşmış oldu.

88
0
PAYLAŞ

Huawei’nin alt firmalarından biri olan Honor yeni modelinin üretimini tamamlayarak daha piyasaya çıkmadan önce soktuğu testler ile birlikte birçok bilgiyi paylaşmış oldu.

Yeni model Honor 7x’in girdiği Geekbench testlerinde çıkan sonuçlar birçok meraklısının ilgisini üzerine toplamış olurken modelin 11 Ekim tarihinde tanıtılması bekleniyor.

Test sonuçları incelendiğinde ise LG G6 ve Samsung Galaxy S8’de kullanılmakta oan 18:9’luk ekran ile üretileceği görülmüş oldu. Aynı zamanda 6x modelinde olduğu gibi bu yeni cihazda da çift kamera teknolojisinden faydalanılmış.

Yapılan test sonucunda tek çekirdek incelendiğinde tam 909 puan kaydedilirken çok çekirdek ile aldığı puan ise 3159 olarak açıklandı. Aynı zamanda modelin fiyat performans açısından çok önde olduğu ve düşük bir fiyattan satışa çıkması bekleniyor.

2160 x 1080 çözünürlüğe sahip olan model 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza ile satışa sunulacakken aynı zamanda ekran boyutu 5.93 inç olarak görülüyor. 8 çekirdeğe sahip olacak olan modelde Kirin 659 kullanılmış ve 4 çekirdek 2.36 GHz ile çalışırken diğer 4 çekirdek ise 1.7 GHz olarak kaydedilmiş oldu.

Kamera ise 13 MP’den biraz daha yükseltilmiş ve 16 MP olarak görülürken 2. kameranın özelliği ise 2 MP olarak kaydedilmiş oldu. Son olarak dev ekrana karşın 3240 mAh batarya kullanılmış ve Android 7.0 Nougat ile karşımıza çıkıyor olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK