ASUS’un Yeni Amiral Gemisi ZenFone 4

ASUS’un Yeni Amiral Gemisi ZenFone 4

ASUS bir süredir merak konusu olan yeni modelinin lansmanını çok renkli ve şatafatlı bir şekilde Roma'da gerçekleştirdi.

28
0
PAYLAŞ

ASUS bir süredir merak konusu olan yeni modelinin lansmanını çok renkli ve şatafatlı bir şekilde Roma’da gerçekleştirdi.

Yeni telefonun tanıtımı ASUS firmasının CEO’su Jerry Shen tarafından yapıldı. Zenfone 4’ün tüm modelleri Pro, Selfie, Selfie Pro ve Max’de tanıtılan modelleri arasındaydı. Mobil fotoğrafçılığın bir üst basamağa level atladığı ve birçok profesyonel fotoğrafçının tercih etmesi beklenen yeni model tüm dünya tarafından ilgiyle karşılandı.

Çift kamera teknolojisi yanında Gigabit Connectivity özelliği sayesinde anlık olarak yüksek hızda fotoğraf paylaşmayı mümkün kılan model ülkemizde Live 5.5, 4 Max ve Zenfone 4 modelleri ile kasım ayı içerisinde satışa çıkmış olacak.

SelfieMaster uygulamasına sahip olan modeller profesyonel bir selfie çekme keyfi yaşatırken aynı zamanda canlı yayında iken bile güzelleştirme efektini kullanmanıza olanak sağlıyor olacak. Düşük ışı koşullarında bile yüksek kaliteli fotoğraf çekebileceğiniz modeller de Softlight LED Flaş kullanılmış.

Model 4 çekirden ve Snapdragon işlemcisi kullanırken 3300 mAh batarya gücüne sahip olacak ve 4 GB RAM ile satışa çıkarılacak olup meraklı kullanıcılar tarafından heyecan ile bekleniyor olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK