Sinan Özeçoğlu’ndan Sergen Yalçın Yorumu

Sinan Özeçoğlu’ndan Sergen Yalçın Yorumu

TFF 1. Lig takımı Eskişehirspor'un teknik direktörü Sergen Yalçın düzenlediği bir basın toplantısında görevinden ayrıldığını açıklamıştı. Eskişehirspor kulüp başkanı Sinan Özeçoğlu hem bu durumu hem de puan silme konusunda önemli yorumlarda bulundu.

50
0
PAYLAŞ

TFF 1. Lig takımı Eskişehirspor’un teknik direktörü Sergen Yalçın düzenlediği bir basın toplantısında görevinden ayrıldığını açıklamıştı. Eskişehirspor kulüp başkanı Sinan Özeçoğlu hem bu durumu hem de puan silme konusunda önemli yorumlarda bulundu.

Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde yapılan basın toplantısında TFF’nin 3 puan silme cezasına itiraz ettiklerini ve 7 günlük itiraz süreci boyunca hukuk departmanının yoğun bir şekilde çalıştığını bu durumu düzeltmek için uğraştıklarını kaydetti.

Kısa, orta ve uzun vadeli olarak birçok programın bulunduğunu ve kulübün tüm sıkıntılarının bu süreçler içinde geçerek aşılacağına inandığını söyleyerek kısa vadeli olarak puan cezası sürecinin 10 gün içinde çözülmüş olacağını ardından ise bekleyen 24 puan silme cezası içinde çalışma içinde olduklarını kaydetti.

FIFA’daki 4 oyuncu yüzünden 24 puan silme cezası gelmesi durumunda da itiraz haklarını kullanacaklarını söyleyerek Sergen Yalçın hakkındaki sorular için kendisinin takımı ve durumu bilerek buraya geldiğini, geldiği süreçte iyi hizmetler verdiğini ve bu yüzden de çok teşekkür ettiklerini belirterek kararın anlık bir karar olmadığını ve 10 gündür birebir olarak görüşme yaptıklarını söyledi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK