Sergen Yalçın, Malatyaspor’a Gidebilir

Sergen Yalçın, Malatyaspor’a Gidebilir

Sergen Yalçın'ın geçen gün istifasını bildirmesi üzerine, Yeni Malatyaspor'dan kendisine götürülecek bir teklif hazırlığı geldiği bildirildi. Ertuğrul Sağlam'ın sürpriz istifasının ardından bir süredir teknik direktör arayışı içinde olan Malatyaspor Sergen Yalçın üzerine eğilmiş durumda.

44
0
PAYLAŞ

Sergen Yalçın’ın geçen gün istifasını bildirmesi üzerine, Yeni Malatyaspor’dan kendisine götürülecek bir teklif hazırlığı geldiği bildirildi. Ertuğrul Sağlam’ın sürpriz istifasının ardından bir süredir teknik direktör arayışı içinde olan Malatyaspor Sergen Yalçın üzerine eğilmiş durumda.

Malatyaspor geçen gün Antalyaspor eski teknik direktörü Rıza Çalımbay’a teklif götürmüş ama Çalımbay tarafından kabul edilmemişti. Başkan Gevrek, Sergen Yalçın ile telefonda görüştüğünü açıklayarak İstanbul’da çalışmalara devam edeceklerini bildirdi.

Sergen Yalçın ile randevulaşan Gevrek, bu akşam İstanbul’da bir toplantı yapacaklarını ve şartların uyması durumunda yeni teknik direktörlerinin Yalçın olacağını belirtti.

Gevrek’in danışmanları tarafından ligin ortasında teknik direktör bulmanın zor bir durum olduğu ve diğer 3 aday ile görüşmeleri sonucunda bazı sıkıntıların ortaya çıktığı söylendiği için duruma kendisi el atarak Sergen Yalçın’ı kulübe katmak istediğini belirtmiş.

Usta futbolcu ve teknik direktör Sergen Yalçın’ın ise teklife nasıl baktığı ile ilgili bir bilgi paylaşılmazken, futbol için yaşayan Yalçın’ın boş kalmak istemediği ve teklifi kabul edebileceği yakın çevresi tarafından dile getirilmiş durumda.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK