Onur Kıvrak İçin Açıklama Geldi

Onur Kıvrak İçin Açıklama Geldi

Trabzonspor'lu kalecinin sakatlığı ile ilgili olarak açıklama yapan yöneticiler hem takım kaptanlarının hem de en önemli kalecilerinin karın kasında bulunan travma sonucu yırtığın tedavisinin hızla yapıldığını belirttiler.

179
0
PAYLAŞ

Trabzonspor’lu kalecinin sakatlığı ile ilgili olarak açıklama yapan yöneticiler hem takım kaptanlarının hem de en önemli kalecilerinin karın kasında bulunan travma sonucu yırtığın tedavisinin hızla yapıldığını belirttiler.

Kaleci Onur Recep Kıvrak, Başakşehir maçı öncesinde çıktığı antrenmanda darbe alarak sakatlanmıştı. Yapılan incelemeler sonucunda ise karın kasında travma sonrasında oluşan yırtık tespit edilmişti. Sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılan Kıvrak, hızlı bir şekilde tedavi altına alındı ve durumunun iyiye gittiği söyleniyor.

Yeni çekilen MR’da uygulanan tedavilerin olumlu karşılandığı ve yırtığın iyileşme sürecine girdiği görünüyor. Bireysel antrenmanların ve tedavi programının sağlık ekipleri tarafından yapılmakta olduğu Kıvrak en kısa süre içerisinde tekrar sahalara dönmüş olacak.

Bugün 20:00’de oynanacak olan Trabzonspor Alanyaspor maçı öncesinde takım kaptanları ve kalecileri olmadığı için biraz motivasyon kaybı yaşayarak sahaya çıkacak olsa da gelen açıklamalar Trabzonspor’un maça çok iyi hazırlandığı ve puan kaybını göze alamayacakları yönünde oldu. Bir yenilgiyi daha camia’nın hazmedemeyeceği Trabzonspor kesin galibiyet inancı ile maça çıkıyor olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK