Lens, Fenerbahçe’den Tepki Görebilir

Lens, Fenerbahçe’den Tepki Görebilir

Transfer döneminde geçen sene beraber top koşturduğu Fenerbahçe yerine Beşiktaş'ı tercih etmiş olan Lens'e Sarı Kanaryalardan büyük bir tepki gelebilir.

40
0
PAYLAŞ

Transfer döneminde geçen sene beraber top koşturduğu Fenerbahçe yerine Beşiktaş’ı tercih etmiş olan Lens’e Sarı Kanaryalardan büyük bir tepki gelebilir.

Derbi öncesi nefesler tutulmuşken Beşiktaş forması ile ilk kez Kadıköy’e gelecek ve geçen sene beraber mücadele ettiği arkadaşlarına karşı şimdi rakip olacak. Fenerbahçe taraftarları Lens’e bir tepki gösterebilir ve maç sonrası taraftarlar arasında bir tartışma çıkma ihtimali yüksek görünüyor.

Hollandalı ünlü futbolcu neden Fenerbahçe yerine Beşiktaş’ı seçtiği konusunda bir açıklama yapmazken camia’da büyük bir merak konusu olmuştu. Şuan seyircilerin nasıl bir tepki göstereceği ise merak konusu oldu.

Olası bir tartışma durumuna karşı tüm taraftarlar uyarılıyor. Aynı zamanda Beşiktaş yönetimi tarafından da Lens’e tribünlerden gelecek tüm kötü sözlere karşı dikkatli olması ve herhangi bir gerginliğe mahal vermemesi söylendi.

Özellikle statta ne olursa olsun sakin kalması gerektiğini söyleyen yönetim çıkacak olaylardan çekiniyor gibi duruyor.

Yıldız oyuncunun protesto edilmesi ihtimali olduğu için statta maç öncesi ve maç sonrasında büyük güvenlik önlemleri alınacak ve iki tarafın taraftarları da birbiri ile karşı karşıya getirilmemeye çalışılacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK