Emre Belözoğlu’ndan Flaş Açıklamalar

Emre Belözoğlu’ndan Flaş Açıklamalar

Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, futbolu bıraktıktan sonra yönetici pozisyonunda Fenerbahçe'de görev almak istediğini söyledi.

40
0
PAYLAŞ

Başakşehir’in kaptanı Emre Belözoğlu, futbolu bıraktıktan sonra yönetici pozisyonunda Fenerbahçe’de görev almak istediğini söyledi.

Tecrübeli futbolcu katıldığı bir programda çocukluğundan beri tuttuğu takımın kendisinde yerinin farklı olduğunu ve sarı lacivertli camianın da kendisini ayrı bir yere koyduğunu söyleyerek ilerde futbolu bıraktıktan sonra camiaya katılarak yönetici pozisyonunda görev almak istediğini belirtti.

Bunun dışında şuan içinde bulunduğu takım ile ilgilide önemli açıklamalarda bulunan Belözoğlu, takımdaki ortamın çok iyi olduğunu bu yüzden paralel bir şekilde yürüttüğü hayatının da iyi gittiğini söyleyerek 1,5 ay sonra 3. çocuğun geleceğini ve bununda ayrı bir güzellik verdiğini söyledi.

Kulüp yapısı gereğince bir aile ortamı kurulduğunu da belirten futbolcu, uzun süredir ilk kez bir Türk takımının yabancı bir takım ile birebir bir şekilde savaştığını gördüğünü söyledi.

Başakşehir’in çok iyi gittiğini ve ilerleyen günlerde çok daha iyi yerlere geleceğini düşündüğünü belirterek basında çıkan federasyon başkanı konusunda böyle bir amacı veya gayesinin olmadığını vurguladı.

Bunun üzerine ileride Fenerbahçe camiası içinde yöneticilik yapmak istediğini ama resmi bir konuşmanın bulunmadığını kaydetti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK