Adriano Yerine Gökhan Gönül

Adriano Yerine Gökhan Gönül

6. haftada Fenerbahçe ve Beşiktaş derbisi yaşanmak üzere iken sağ bek'in asıl sahibi Gökhan Gönül'ü bu pozisyonda sahada görüyor olacağız.

103
0
PAYLAŞ

6. haftada Fenerbahçe ve Beşiktaş derbisi yaşanmak üzere iken sağ bek’in asıl sahibi Gökhan Gönül’ü bu pozisyonda sahada görüyor olacağız.

Sezon başında Beşiktaş kötü bir karar vererek Andreas Beck’i Stuttgart’a satmış ve Gökhan Gönül’ün sakatlığı nedeni ile oynayamadığı maçlarda sağ bek sıkıntısı yaşamaya başlamıştı. Sağ bek mevkinde bir süredir görev alan Adriano’dan ise kötü bir haber gelerek Konyaspor maçında aldığı sakatlık yüzünden Fenerbahçe maçında olamayacağı bildirildi.

Necip Konyaspor maçında Adriano’nın yerine oyuna girmiş ama bekleneni verememişti. Bu önemli darbede herkesin katkısının üst düzey olması beklendiği için Necip yerine Gökhan Gönül forma giyecek.

Önemli derbi öncesinde iki takımında hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken Adriano’nun olmayacağı haberi Beşiktaş camiasında üzüntü yarattı. Fenerbahçeli futbolcuların yaptığı yorumlar üzerine tüm hedeflerinin maçı kazanmak olduğu ve Aykut Kocaman’ın bu konuda çok sağlam bir program uyguladığı üzerine oldu. Bundan sonraki süreçte Fenerbahçe nin elinde puan kaybı gibi bir ihtimal olmadığını açıklayan futbolcular Beşiktaş derbisini kazanmayı kesin gözüyle görüyorlar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK