AKP’den İçki İçme Skandalı

AKP’den İçki İçme Skandalı

Ak Parti'nin Bartın kadın kolları başkanlığı görevini yürütmekte olan Handan Birgücü'nün içki içerken yayınlanan fotoğrafları büyük bir tepkiye neden oldu. Yayınlanan fotoğrafların ardından hemen görevden alındığı açıklanan Birgücü herhangi bir açıklama yapmazken soruları da yanıtsız bırakıyor.

46
0
PAYLAŞ

Ak Parti’nin Bartın kadın kolları başkanlığı görevini yürütmekte olan Handan Birgücü’nün içki içerken yayınlanan fotoğrafları büyük bir tepkiye neden oldu. Yayınlanan fotoğrafların ardından hemen görevden alındığı açıklanan Birgücü herhangi bir açıklama yapmazken soruları da yanıtsız bırakıyor.

Bartın’a bağlı Kurucaşile İlçesinin AKP İlçe Kadın Kolları Başkanı Handa Birgücü sosyal medya hesabı üzerinden daha önce paylaştığı içki içerken fotoğrafları yapılan kontroller sonucunda ortaya çıktı.

Facebook üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflar yerel bir haber organında yayınlandıktan sonra haberin hızla yayılması sonucunda olay merkeze kadar intikal etti.

Haber’den sonra Facebook üzerinde bulunan fotoğraflar hemen Birgücü tarafından silindi ancak fotoğrafları bilgisayarlarına indiren kişilerin yaymaya devam etmesi üzerine kısa süre içinde polemiğe dönüştü.

Handan Birgücü, 1 Eylül tarihinde başlamış olduğu görevine erken veda etmek zorunda kaldı. Bartın Kadın Kolları İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ile birlikte gitmiş oldukları genel merkezde Selva Çam tarafından göreve gelen Birgücü en kısa süreli başkanlık görevlerinden birini yapmış oldu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK