Survivor 2 mayıs cumartesi dokunulmazlık oyunu kim kaybetti?

Survivor 2 mayıs cumartesi dokunulmazlık oyunu kim kaybetti?

130
0
PAYLAŞ

Tv8 in soluksuz izlenen yarışması survivor 2020 2 mayıs cumartesi dokunulmazlık oyunu kim kaybetti. 2 mayıs cumartesi konseyde kimin adı yazıldı.

SURVİVOR NİSA KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya geldi. Henüz 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı.  6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takımda yer aldı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı.

 Survivor Nisa kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka’da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018’de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

SURVİVOR 64. BÖLÜM FRAGMANI | KİM ELENECEK?

 

Survivor 2 mayıs cumartesi neler oldu? Konseyde Kimin Adı Yazıldı Hepsi Bu Akşam tv8 Ekranlarında

Survivor 1 mayıs cuma günü neler oldu?

1 Mayıs 2020 tarihli Survivor’ın 63. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler erzak oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor 2020’de takımlar, ilk olarak bayrak yarışına çıktı. İkişer kadın ve erkek yarışmacının mücadele ettiği oyununu kazanan Ünlüler, erzak karşılaşmasında Gönüllüler’den istediği yarışmacıyı seçme şansını yakaladı.

NİSA SAKATLANDI MI?

Survivor’da ödül oyunu için mücadele veren Nisa erzak ödülü oyunu esnasında sayıyı kaybedince kendini sakatladı. Ayak parmağı incinen Nisa, ağlamaya başlayınca, sağlık ekipleri müdahale etti. Acun Ilıcalı Nisa’yı uyararak, bu tür tepkiler vermemesi gerektiğini söyledi.

Survivor 2020 Nisa’nın sakatlığı ciddi mi?

Erzak ödülü sırasında bu akşam parkurda istenmedik olaylar yaşanıyor. Gönüllüler takımından Nisa oyunu kaybettikten sonra sinirleniyor ve oyunda kullandıkları kutulara tekme atıyor. Ancak Nisa’nın ayağında tekme sonucunda bir problem oluşuyor. Doktor müdahalesi sırasında Nisa gözyaşlarına hakim olamazken tırnağının attığı düşünülüyor. Survivor yarışmacısı Nisa’nın sakatlığının ciddi olup olmadığı bu akşam ödül oyununu sırasında belli olacak.

BİR CEVAP BIRAK