OHAL için uzatılma kararı alınacak

OHAL için uzatılma kararı alınacak

Bakanların yaptığı toplantı sonrası Bekir Bozdağ basına açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada 19 Ocak'ta süresi dolan OHAL ( olağanüstü Hal) Tekrardan uzatılabileceğini söyledi.

153
0
PAYLAŞ

Bakanların yaptığı toplantı sonrası Bekir Bozdağ basına açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada 19 Ocak’ta süresi dolan OHAL ( olağanüstü Hal) Tekrardan uzatılabileceğini söyledi.

15 Temmuz’da ülkemize yapılan hain saldırı sonrası böyle bir karar alan bakanlar kururu OHAL’in 6. kez uzatabileceklerini açıkladı.Bakan Bekir Bozdağ ön lisans mezunlarını ilgilendiren bir haber verdi; Geçtiğimiz günlerde ön lisans mezunlarının kısa dönem askerlik hakkında yapılan haberlerin bir çoğunun yalan bir dedikodudan ibarettir açıklaması yaptı.Askerliklerine devam edeceklerini kısa dönem askerlik yapan ön lisans mezunlarının 6 ay olarak askerlik yapacaklarını açıkladı.

MHP lideri Devle Bahçeli’nin geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan için yapmış olduğu açıklamayı dile getirdi. Bahçeli; ‘Erdoğan’ı Destekleyeceğiz’ açıklamasına Başkan Bozdağ yanıt verdi.

MHP lideri Devlet Bahçeli saygın bir liderdir yaptığı açıklama karşısında bir yorum yapmayı doğru bulmuyorum.Cumhurbaşkanının 2019 da yapacağı adaylık destekleri bizim açımızdan önem taşıyor ve memnuniyet vericidir açıklamasında bulundu.

BYLOK Nedeni ile Açığa Alınanlara Görev İadesi Bekleniyor

Açıklamalarının devamında sayın bakan; 2138 kişinin ByLock kullandığı ve bu nedenden dolayı görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.Bu programı kullanan kişiler mahkeme sonrasında suçsuz bulunması kanıtlanır ise; görevlerinin iadelerine karar verilecektir açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK