Gonca Vuslateri ve Hakan Altun aşkının ilk fotoğrafı ortaya çıktı

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun aşkının ilk fotoğrafı ortaya çıktı

3
0
PAYLAŞ


Sevgili oldukları iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşen Gonca Vuslateri ve Hakan Altun’un aşklarının ilk görüntüsü ortaya çıktı. Ünlü çift, sosyal medyadaki paylaşımlarından ortaya çıkan aşklarını itiraf etti.

Gonca Vuslateri ile Hakan Altun’un aşkları belgelendi. Bir süre önce ikilinin sevgili olduğu iddiası bomba gibi gündemdeydi. Her iki isim de sosyal medya paylaşımlarından ortaya çıkan ilişkiyi itiraf etti.

34 yaşındaki güzel oyuncu Vuslateri ile 48 yaşındaki şarkıcı Altun’un aşklarında yeni bir gelişme yaşandı. Çiftin aşkını belgeleyen ilk fotoğraf ortaya çıktı.

boşluk

İşte Gonca Vuslateri ile Hakan Altun’un aşkının ilk fotoğrafı:

HAKAN ALTUN NASIL TANIŞTIKLARINI SÖYLEDİ

Yeni aşkı hakkında ilk kez konuşan şarkıcı, nasıl tanıştıklarını da anlattı.

Kendisinden 14 yaş büyük olan şarkıcıya aşık olduğunu itiraf eden Vuslateri, “Çok mutluyum, mutluyuz” açıklamasını yaptı.

Hakan Altun, Ibo Show için İstanbul’a geldiğini ve ardından Emel Müftüoğlu’nun doğum gününde Gonca Vuslateri ile tanıştığını duyurdu.

GONCA VUSLATER’in itirafı: Nazardan korkuyorum

Altun yaptığı açıklamada, “Yıllar sonra böyle bir şey oldu ve hayatım iyi gidiyor. Umarım buna değmez! Ortada yaşamayı sevmiyorum çünkü nazara inanıyorum. korkuyorum” dedi.

‘SEVMEK BİRİYİ…’

34 yaşındaki Vuslateri, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı; “Birini sevmek… Gördüğün ilk kalp resmine girmek ve onu hayal etmek. Öpüşmek o rüyadır. Teşekkürler tesadüf. Küçük kalp.. Özenle sev beni. sessizce. Aşk dökülüyor. Kazakını hatırla. Beni özle. Bana kendini ağla. Kaderimiz böyle yazsın. sen benim bokumsun…”

‘VUSLAT’I BEKLİYORUZ’

Hakan Altun ise, “Bu aşkın askeri olduğumu anladım. Vuslat beklerken…” notu düşürmüştü. Kalp sembolleri ile süslenmiş bu mesajdaki “Eri ve Gonca” kelimeleri Gonca Vuslateri’nin soyadı olarak yorumlanmıştır.Source link

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK